Akce

3. Moto-klábosení na Louži

POZOR! POZOR! POZOR!
Z důvodu nařízení vlády se akce uskuteční (doufejme že konečně ano) 12.-14.6.2020!!!

Jedná se o setkání, vzájemné seznámení se osobně mimo virtuální svět internetu, výměnu zážitků z cest i třeba poletů kolem komína, zkušenosti s technikou a hlavně o pohodovou atmosféru skupiny lidí se stejným zájmem…cestování na motorkách!

PROGRAM :
Pátek v 17:00 odstartuje známý motocyklový novinář, fotograf, cestovatel a dobrodruh Jaroslav Šíma, který oslavil vloni najetí jednoho a půl milionu kilometrů. O tom, že neusnul na vavřínech hovoří dalších 70 000 km a také to, že se před nedávnem vrátil ze své oblíbené destinace – Afriky. Jeho vyprávění a promítání však bude o loňské cestě, kdy v sedle čtyřstovky Royal Enfield Himalayan, dovedl do senegalského Dakaru, motocykly mnohem silnější …


Ve 20:00 bude následovat přednáška o cestě Vojty Vlasáka na Bigu do Japonska a zpět, plné zážitků, poruch, překvapení a zvratů…zkrátka dobrodružství jak se patří ve Vojtově podání excelentní!

Sobotní dopoledne a odpoledne bude patřit vyjížďkám.
On Road orientační jízda, která bude startovat v 10:00 hod. rychlým cca 50 km dlouhým skupinovým přesunem, bude 138 Km dlouhá, v nové lokalitě, ovšem stojí to za to!
Off Road poježdění se zkušeným vodičem bude startovat v 9:45 hod. a určitě by bylo chybou každého bahnomila se nezúčastnit!

Bude důležité se z vyjížděk vrátit do 18:30 hodin, protože právě v tento čas odstartuje dvojice Sváťa Měrka a Honza Veselý své poutavé a napínavé vyprávění o cestě z Vietnamu domů na vlastních strojích!


Následovat bude vyhlášení výsledků orientační jízdy, hned poté nám k radosti a křepčení zahraje skupina Bad, která hraje rockové písničky s nádechem Southern rocku a blues.

Po všechny dny budou k dispozici speciality z grilu, hotová jídla z naší kuchyně a vychlazené pivečko z regionálního pivovaru.
Program budeme postupně zveřejňovat, určitě bude o co stát. 🙂

Setkání se uskuteční na pomezí Lužických a Jizerských hor v kempu Černá Louže www.kempcernalouze.cz

Cena za akci pátek – neděle s polopenzí na osobu :
chatka 890,-Kč, stan 650,-Kč
Omezená kapacita chatek !!! Ubytování je možné rezervovat na:
info@kempcernalouze.cz
702 126 461

Kde že se fest pořádá?

V kempu Černá Louže ve stejnojmenné vesnici. Vesnice je spádovou obcí obce Rynoltice.
 
Kudy k nám?
 
Z Liberce se k nám dostanete po silnici č. 13 či E442 směr Nový Bor, Česká Lípa, Děčín. Vzdálenost 22 Km.
 Z Nového Boru, České Lípy a Děčína po stejné silnici 24 / 35 / 51 Km.
V 1,5 Km vzdálených Rynolticích je jak autobusová zastávka, tak vlakové nádraží. V obci se nachází také malá samoobsluha.